Handzender Tousek RS 868-TXR-4
Fabrikant: Tousek
Fabrikantindex: 13180030
Index: 2351
Zender met 4 knoppen, werkend op een frequentie van 868,3 MHz en compatibel met de Tousek RS codering. Behuizing gemaakt van kunststof. Uitgerust met een sleutelring.
Technische specificatie
| Frequentie | 868,3 MHz |
|---|---|
| Aantal kanalen | 4 |
| Codering | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulatie | FSK |
| Batterijtype | 1 × 12 V, GP23A |
| Afmetingen | 45 × 84 × 13 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Bijgevoegd |
| Batterij | ✔ Bijgevoegd |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Oostenrijk
Telefoonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Oostenrijk
Telefoonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
