Τηλεχειριστήριο Tousek RS 868-TXR-4
Κατασκευαστής: Tousek
Δείκτης κατασκευαστή: 13180030
Δείκτης: 2351
Πομπός με 4 κουμπιά, που λειτουργεί στη συχνότητα 868,3 MHz και είναι συμβατός με την κωδικοποίηση Tousek RS. Περίβλημα από πλαστικό. Εξοπλισμένος με κρίκο για κλειδιά.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συχνότητα | 868,3 MHz |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών | 4 |
| Κωδικοποίηση | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Διαμόρφωση | FSK |
| Τύπος μπαταρίας | 1 × 12 V, GP23A |
| Διαστάσεις | 45 × 84 × 13 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 °C ÷ +55 °C |
| Επιτοίχια βάση | ✘ |
| Κρίκος για κλειδιά | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Αυστρία
Αριθμός τηλεφώνου: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Αυστρία
Αριθμός τηλεφώνου: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
