Dálkový ovladač Tousek RS 868-TXR-4
Výrobce: Tousek
Index výrobce: 13180030
Kód: 2351
Vysílač se 4 tlačítky, pracující na frekvenci 868,3 MHz a kompatibilní s kódováním Tousek RS. Pouzdro vyrobené z plastu. Vybaven kroužkem na klíče.
Technická specifikace
| Frekvence | 868,3 MHz |
|---|---|
| Počet kanálů | 4 |
| Kódování | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulace | FSK |
| Typ baterie | 1 × 12 V, GP23A |
| Rozměry | 45 × 84 × 13 mm |
| Provozní teplota | -10 °C ÷ +55 °C |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✔ Součástí balení |
| Baterie | ✔ Součástí balení |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Rakousko
Telefonní číslo: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Rakousko
Telefonní číslo: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
