Fjernkontroll Tousek RS 868-TXR-4
Produsent: Tousek
Produsentindeks: 13180030
Indeks: 2351
Sender med 4 knapper, som opererer på frekvensen 868,3 MHz og er kompatibel med Tousek RS-koding. Hus laget av plast. Utstyrt med nøkkelring.
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 868,3 MHz |
|---|---|
| Antall kanaler | 4 |
| Kodering | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulasjon | FSK |
| Batteritype | 1 × 12 V, GP23A |
| Mål | 45 × 84 × 13 mm |
| Driftstemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Veggfeste | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert |
| Batteri | ✔ Inkludert |
Produsent / Ansvarlig enhet
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Østerrike
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Østerrike
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
