Kumanda Tousek RS 868-TXR-4
Üretici: Tousek
Üretici kodu: 13180030
Kodu: 2351
4 butonlu verici, 868,3 MHz frekansında çalışır ve Tousek RS kodlaması ile uyumludur. Plastik malzemeden yapılmış gövde. Anahtarlık halkası ile donatılmıştır.
Teknik Bilgiler
| Frekans | 868,3 MHz |
|---|---|
| Kanal sayısı | 4 |
| Kodlama | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modülasyon | FSK |
| Pil tipi | 1 × 12 V, GP23A |
| Boyutlar | 45 × 84 × 13 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10 °C ÷ +55 °C |
| Duvar aparatı | ✘ |
| Anahtarlık halkası | ✔ Dahil |
| Pil | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Avusturya
Telefon numarası: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Avusturya
Telefon numarası: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
