Fjärrkontroll Tousek RS 868-TXR-4
Tillverkare: Tousek
Tillverkarindex: 13180030
Index: 2351
Sändare med 4 knappar som arbetar på frekvensen 868,3 MHz och är kompatibel med kodningen Tousek RS. Hölje av plast. Utrustad med nyckelring.
Teknisk specifikation
| Frekvens | 868,3 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 4 |
| Kodning | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulering | FSK |
| Batterityp | 1 × 12 V, GP23A |
| Mått | 45 × 84 × 13 mm |
| Drifttemperatur | -10 °C till +55 °C |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
| Batteri | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Österrike
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Österrike
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
