Fjernbetjening Tousek RS 868-TXR-4
Producent: Tousek
Producentindeks: 13180030
Indeks: 2351
Sender med 4 knapper, der arbejder på frekvensen 868,3 MHz og er kompatibel med Tousek RS-kodning. Hus fremstillet af plast. Udstyret med en nøglering.
Tekniske specifikationer
| Frekvens | 868,3 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 4 |
| Kodning | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulation | FSK |
| Batteritype | 1 × 12 V, GP23A |
| Dimensioner | 45 × 84 × 13 mm |
| Driftstemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Vægbeslag | ✘ |
| Nøglering | ✔ Inkluderet |
| Batteri | ✔ Inkluderet |
Producent / Ansvarlig enhed
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Østrig
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Østrig
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
