Diaľkový ovládač Tousek RS 868-TXR-4
Výrobca: Tousek
Index výrobcu: 13180030
Kód: 2351
Vysielač so 4 tlačidlami, pracujúci na frekvencii 868,3 MHz a kompatibilný s kódovaním Tousek RS. Kryt vyrobený z plastu. Vybavený krúžkom na kľúče.
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 868,3 MHz |
|---|---|
| Počet kanálov | 4 |
| Kódovanie | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulácia | FSK |
| Typ batérie | 1 × 12 V, GP23A |
| Rozmery | 45 × 84 × 13 mm |
| Prevádzková teplota | -10 °C ÷ +55 °C |
| Držiak na stenu | ✘ |
| Krúžok na kľúče | ✔ Priložený |
| Batéria | ✔ Priložená |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Rakúsko
Telefónne číslo: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Rakúsko
Telefónne číslo: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
