Industriedeuraandrijving Nice SOON SO2000R30
Fabrikant: Nice
Fabrikantindex: SO2000R30
Index: 857
Aandrijving voor sectionale garagedeuren met een oppervlakte tot 20 m², direct gemonteerd op een as met een diameter van 1 inch. Ontworpen voor huishoudelijk gebruik. Voorzien van een ingebouwde besturingseenheid.
Technische specificatie
| Maximale deuroppervlakte | 20 m² |
|---|---|
| Maximale deurhoogte | 5 m |
| Toepassing | Residentieel en semi-industrieel |
| Ingebouwde besturingseenheid | ✔ Nice SOA2R30 |
| Voeding | 230 V AC |
| Motorvoeding | 24 V DC |
Prestaties
| Bewegingssnelheid | - |
|---|---|
| Trekkracht | - |
| Werkcycli | 15 cycli per uur |
| Vermogen | 350 W |
Afmetingen, gewicht
| Diameter uitgaande as | 25,5 mm |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Afmetingen | 115 × 300 × 375 mm |
| Gewicht | 10,5 kg |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs