Industriportmotor Nice SOON SO2000R30
Producent: Nice
Producentindeks: SO2000R30
Indeks: 857
Portåbner til ledhejseporte med et areal på op til 20 m², monteres direkte på en aksel med en diameter på 1 tomme. Beregnet til privat brug. Har indbygget styring.
Tekniske specifikationer
| Maksimalt portareal | 20 m² |
|---|---|
| Maksimal porthøjde | 5 m |
| Anvendelse | Privat og halvindustriel |
| Indbygget styring | ✔ Nice SOA2R30 |
| Strømforsyning | 230 V AC |
| Motorforsyning | 24 V DC |
Ydeevne
| Bevægelseshastighed | - |
|---|---|
| Trækkraft | - |
| Driftscyklusser | 15 cyklusser pr. time |
| Effekt | 350 W |
Dimensioner, vægt
| Udgangsakseldiameter | 25,5 mm |
|---|---|
| Beskyttelsesgrad | IP40 |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Dimensioner | 115 × 300 × 375 mm |
| Vægt | 10,5 kg |
Producent / Ansvarlig enhed
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris