Μοτέρ βιομηχανικής πόρτας Nice SOON SO2000R30
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: SO2000R30
Δείκτης: 857
Μηχανισμός για σπαστές γκαραζόπορτες επιφάνειας έως 20 m², τοποθετούμενος απευθείας στον άξονα διαμέτρου 1 ίντσας. Σχεδιασμένος για οικιακή χρήση. Διαθέτει ενσωματωμένη μονάδα ελέγχου.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστη επιφάνεια πόρτας | 20 m² |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος πόρτας | 5 m |
| Εφαρμογή | Οικιακή και ημιβιομηχανική χρήση |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice SOA2R30 |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | - |
|---|---|
| Δύναμη έλξης | - |
| Κύκλοι λειτουργίας | 15 κύκλοι την ώρα |
| Ισχύς | 350 W |
Διαστάσεις, βάρος
| Διάμετρος άξονα εξόδου | 25,5 mm |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP40 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +50°C |
| Διαστάσεις | 115 × 300 × 375 mm |
| Βάρος | 10,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή