Pohon pro průmyslová vrata Nice SOON SO2000R30
Výrobce: Nice
Index výrobce: SO2000R30
Kód: 857
Pohon pro sekční garážová vrata o ploše do 20 m², montovaný přímo na hřídel o průměru 1 palec. Určen pro domácí použití. Má vestavěnou řídicí jednotku.
Technická specifikace
| Maximální plocha vrat | 20 m² |
|---|---|
| Maximální výška vrat | 5 m |
| Použití | Rezidenční a poloprůmyslové |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ Nice SOA2R30 |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 24 V DC |
Výkonnost
| Rychlost pohybu | - |
|---|---|
| Tažná síla | - |
| Pracovní cykly | 15 cyklů za hodinu |
| Výkon | 350 W |
Rozměry, hmotnost
| Průměr výstupního hřídele | 25,5 mm |
|---|---|
| Stupeň krytí | IP40 |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +50 °C |
| Rozměry | 115 × 300 × 375 mm |
| Hmotnost | 10,5 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu