Industriportmotor Nice SOON SO2000R30
Tillverkare: Nice
Tillverkarindex: SO2000R30
Index: 857
Garageportsöppnare för takskjutportar med en yta på upp till 20 m², monteras direkt på en 1-tums axel. Avsedd för hemmabruk. Har en inbyggd styrenhet.
Teknisk specifikation
| Maximal portyta | 20 m² |
|---|---|
| Maximal porthöjd | 5 m |
| Användning | Privat- och semindustriellt bruk |
| Inbyggd styrcentral | ✔ Nice SOA2R30 |
| Strömförsörjning | 230 V AC |
| Motorförsörjning | 24 V DC |
Kapacitet
| Rörelsehastighet | - |
|---|---|
| Dragkraft | - |
| Arbetscykler | 15 cykler per timme |
| Effekt | 350 W |
Mått, vikt
| Utgående axeldiameter | 25,5 mm |
|---|---|
| Skyddsklass | IP40 |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Dimensioner | 115 × 300 × 375 mm |
| Vikt | 10,5 kg |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris