Endüstriyel kapı motoru Nice SOON SO2000R30
Üretici: Nice
Üretici kodu: SO2000R30
Kodu: 857
20 m²'ye kadar alana sahip seksiyonel garaj kapıları için motor, doğrudan 1 inç çapındaki mile monte edilir. Ev kullanımı için tasarlanmıştır. Dahili kontrol ünitesine sahiptir.
Teknik Bilgiler
| Maksimum kapı alanı | 20 m² |
|---|---|
| Maksimum kapı yüksekliği | 5 m |
| Uygulama | Konut ve yarı endüstriyel tipi |
| Entegre kontrol ünitesi | ✔ Nice SOA2R30 |
| Güç kaynağı | 230 V AC |
| Motor güç kaynağı | 24 V DC |
Verimlilik
| Hareket hızı | - |
|---|---|
| Çekme kuvveti | - |
| Çalışma döngüleri | saatte 15 döngü |
| Güç | 350 W |
Boyutlar, ağırlık
| Çıkış mili çapı | 25,5 mm |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP40 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +50°C |
| Boyutlar | 115 × 300 × 375 mm |
| Ağırlık | 10,5 kg |
Üretici / Sorumlu Taraf
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
İtalya
Telefon numarası: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
İtalya
Telefon numarası: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün