Industriportmotor Nice SOON SO2000R30
Produsent: Nice
Produsentindeks: SO2000R30
Indeks: 857
Motor for leddporter til garasje med et areal på opptil 20 m², montert direkte på en 1-tommers aksel. Beregnet for boligbruk. Har innebygd kontrollpanel.
Teknisk spesifikasjon
| Maksimalt portareal | 20 m² |
|---|---|
| Maksimal porthøyde | 5 m |
| Bruksområde | Bolig- og halvindustriell bruk |
| Innebygd styring | ✔ Nice SOA2R30 |
| Strømforsyning | 230 V AC |
| Strømforsyning motor | 24 V DC |
Ytelse
| Bevegelseshastighet | - |
|---|---|
| Trekkraft | - |
| Driftssykluser | 15 sykluser per time |
| Effekt | 350 W |
Dimensjoner, vekt
| Diameter på utgangsaksel | 25,5 mm |
|---|---|
| Beskyttelsesgrad | IP40 |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Dimensjoner | 115 × 300 × 375 mm |
| Vekt | 10,5 kg |
Produsent / Ansvarlig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris