Pohon pre priemyselné brány Nice SOON SO2000R30
Výrobca: Nice
Index výrobcu: SO2000R30
Kód: 857
Pohon pre sekcionálne garážové brány s plochou do 20 m², montovaný priamo na hriadeľ s priemerom 1 palec. Určený na domáce použitie. Má zabudovanú riadiacu jednotku.
Technická špecifikácia
| Maximálna plocha brány | 20 m² |
|---|---|
| Maximálna výška brány | 5 m |
| Použitie | Rezidenčné a polopriemyselné |
| Zabudovaná riadiaca jednotka | ✔ Nice SOA2R30 |
| Napájanie | 230 V AC |
| Napájanie motora | 24 V DC |
Výkonnosť
| Rýchlosť pohybu | - |
|---|---|
| Ťažná sila | - |
| Pracovné cykly | 15 cyklov za hodinu |
| Výkon | 350 W |
Rozmery, hmotnosť
| Priemer výstupného hriadeľa | 25,5 mm |
|---|---|
| Stupeň ochrany | IP40 |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +50 °C |
| Rozmery | 115 × 300 × 375 mm |
| Hmotnosť | 10,5 kg |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu