Handzender FAAC XT4 433 RC
Fabrikant: FAAC
Fabrikantindex: 787456
Index: 254
EAN:
8055195042931
Technische specificatie
| Frequentie | 433,92 MHz |
|---|---|
| Codering | FAAC RC |
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Voeding | 1 × 12 V, VR22 |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Gewicht | 25 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Afmetingen | 42 × 60 × 10 mm |
| Batterij | ✔ Meegeleverd |
| Wandhouder | ✘ Apart aan te schaffen |
| Sleutelring | ✔ Meegeleverd |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs