Diaľkový ovládač FAAC XT4 433 RC
Výrobca: FAAC
Index výrobcu: 787456
Kód: 254
EAN:
8055195042931
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | FAAC RC |
| Počet kanálov | 4 |
| Farba | Tmavosivý |
| Napájanie | 1 × 12 V, VR22 |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Hmotnosť | 25 g |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Rozmery | 42 × 60 × 10 mm |
| Batéria | ✔ Súčasť balenia |
| Nástenný držiak | ✘ Je potrebné zakúpiť samostatne |
| Krúžok na kľúče | ✔ Súčasť balenia |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 051 61724
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu