Τηλεχειριστήριο FAAC XT4 433 RC
Κατασκευαστής: FAAC
Δείκτης κατασκευαστή: 787456
Δείκτης: 254
EAN:
8055195042931
| Συχνότητα | 433,92 MHz |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | FAAC RC |
| Αριθμός καναλιών | 4 |
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Τροφοδοσία | 1 × 12 V, VR22 |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Βάρος | 25 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +60 °C |
| Διαστάσεις | 42 × 60 × 10 mm |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Επιτοίχια βάση | ✘ Πρέπει να αγοραστεί ξεχωριστά |
| Κρίκος για κλειδιά | ✔ Περιλαμβάνεται |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή