Fjernbetjening FAAC XT4 433 RC
Producent: FAAC
Producentindeks: 787456
Indeks: 254
EAN:
8055195042931
Tekniske specifikationer
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC RC |
| Antal kanaler | 4 |
| Farve | Mørkegrå |
| Strømforsyning | 1 × 12 V, VR22 |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
| Vægt | 25 g |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Mål | 42 × 60 × 10 mm |
| Batteri | ✔ Medfølger |
| Vægbeslag | ✘ Skal købes separat |
| Nøglering | ✔ Medfølger |
Producent / Ansvarlig enhed
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris