Fjärrkontroll FAAC XT4 433 RC
Tillverkare: FAAC
Tillverkarindex: 787456
Index: 254
EAN:
8055195042931
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC RC |
| Antal kanaler | 4 |
| Färg | Mörkgrå |
| Strömförsörjning | 1 × 12 V, VR22 |
| Skyddsklass | IP20 |
| Vikt | 25 g |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Mått | 42 × 60 × 10 mm |
| Batteri | ✔ Medföljer |
| Väggfäste | ✘ Köpes separat |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris