Kumanda FAAC XT4 433 RC
Üretici: FAAC
Üretici kodu: 787456
Kodu: 254
EAN:
8055195042931
Teknik Bilgiler
| Frekans | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodlama | FAAC RC |
| Kanal sayısı | 4 |
| Renk | Koyu gri |
| Güç kaynağı | 1 × 12 V, VR22 |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Ağırlık | 25 g |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ÷ +60 °C |
| Boyutlar | 42 × 60 × 10 mm |
| Pil | ✔ Dahil |
| Duvar askısı | ✘ Ayrıca satın alınmalıdır |
| Anahtarlık halkası | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
İtalya
Telefon numarası: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
İtalya
Telefon numarası: +39 051 61724
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün