Fjernkontroll FAAC XT4 433 RC
Produsent: FAAC
Produsentindeks: 787456
Indeks: 254
EAN:
8055195042931
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Koding | FAAC RC |
| Antall kanaler | 4 |
| Farge | Mørkegrå |
| Strømforsyning | 1 × 12 V, VR22 |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
| Vekt | 25 g |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Dimensjoner | 42 × 60 × 10 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert |
| Veggholder | ✘ Må kjøpes separat |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert |
Produsent / Ansvarlig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris