Garagedeurautomaat Came VER13DMS
Fabrikant: Came
Fabrikantindex: 801MV-0020
Index: 4203
Aandrijving voor sectionale en kantelbare garagedeuren met een oppervlakte tot 21 m². Met ingebouwde geavanceerde besturingseenheid Came ZL57.
Technische specificatie
| Maximale deuroppervlakte | 21 m² |
|---|---|
| Toepassing | Residentieel en industrieel |
| Ingebouwde besturingseenheid | ✔ Came ZL57 |
| Voeding | 230 V AC |
| Motorvoeding | 24 V DC |
Prestaties
| Bewegingssnelheid | 7 meter per minuut |
|---|---|
| Trekkracht | 1300 N |
| Werkcycli | 30 cycli per uur |
| Vermogen | 280 W |
Afmetingen, gewicht
| Beschermingsgraad | IP40 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Afmetingen | 210 × 420 × 140 mm |
| Gewicht | 7 kg |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs