Garaj kapısı motoru Came VER13DMS
Üretici: Came
Üretici kodu: 801MV-0020
Kodu: 4203
21 m²'ye kadar alana sahip seksiyonel ve yukarı açılır garaj kapıları için motor. Dahili gelişmiş Came ZL57 kontrol ünitesi ile.
Teknik Bilgiler
| Maksimum kapı alanı | 21 m² |
|---|---|
| Uygulama | Konut ve endüstriyel tipi |
| Entegre kontrol ünitesi | ✔ Came ZL57 |
| Güç kaynağı | 230 V AC |
| Motor güç kaynağı | 24 V DC |
Verimlilik
| Hareket hızı | 7 metre/dakika |
|---|---|
| Çekme kuvveti | 1300 N |
| Çalışma döngüleri | saatte 30 döngü |
| Güç | 280 W |
Boyutlar, ağırlık
| Koruma sınıfı | IP40 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +55°C |
| Boyutlar | 210 × 420 × 140 mm |
| Ağırlık | 7 kg |
Üretici / Sorumlu Taraf
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün