Garageportöppnare Came VER13DMS
Tillverkare: Came
Tillverkarindex: 801MV-0020
Index: 4203
Garageportsöppnare för takskjutportar och vipp-portar med en yta på upp till 21 m². Med inbyggd avancerad styrenhet Came ZL57.
Teknisk specifikation
| Maximal portyta | 21 m² |
|---|---|
| Användning | Privat- och industribruk |
| Inbyggd styrcentral | ✔ Came ZL57 |
| Strömförsörjning | 230 V AC |
| Motorförsörjning | 24 V DC |
Kapacitet
| Rörelsehastighet | 7 meter per minut |
|---|---|
| Dragkraft | 1300 N |
| Arbetscykler | 30 cykler per timme |
| Effekt | 280 W |
Mått, vikt
| Skyddsklass | IP40 |
|---|---|
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensioner | 210 × 420 × 140 mm |
| Vikt | 7 kg |
Tillverkare / Ansvarig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris