Garasjeportåpner Came VER13DMS
Produsent: Came
Produsentindeks: 801MV-0020
Indeks: 4203
Motor for ledd- og vippeporter til garasje med et areal på opptil 21 m². Med innebygd avansert kontrollpanel Came ZL57.
Teknisk spesifikasjon
| Maksimalt portareal | 21 m² |
|---|---|
| Bruksområde | Bolig- og industriell bruk |
| Innebygd styring | ✔ Came ZL57 |
| Strømforsyning | 230 V AC |
| Strømforsyning motor | 24 V DC |
Ytelse
| Bevegelseshastighet | 7 meter per minutt |
|---|---|
| Trekkraft | 1300 N |
| Driftssykluser | 30 sykluser per time |
| Effekt | 280 W |
Dimensjoner, vekt
| Beskyttelsesgrad | IP40 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensjoner | 210 × 420 × 140 mm |
| Vekt | 7 kg |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris