Μηχανισμός γκαραζόπορτας Came VER13DMS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: 801MV-0020
Δείκτης: 4203
Μηχανισμός για σπαστές και μονοκόμματες γκαραζόπορτες επιφάνειας έως 21 m². Με ενσωματωμένη προηγμένη μονάδα ελέγχου Came ZL57.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστη επιφάνεια πόρτας | 21 m² |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή και βιομηχανική χρήση |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZL57 |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 7 μέτρα το λεπτό |
|---|---|
| Δύναμη έλξης | 1300 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 30 κύκλοι την ώρα |
| Ισχύς | 280 W |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP40 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Διαστάσεις | 210 × 420 × 140 mm |
| Βάρος | 7 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή