Pohon garážových vrat Came VER13DMS
Výrobce: Came
Index výrobce: 801MV-0020
Kód: 4203
Pohon pro sekční a výklopná garážová vrata o ploše do 21 m². S vestavěnou pokročilou řídicí jednotkou Came ZL57.
Technická specifikace
| Maximální plocha vrat | 21 m² |
|---|---|
| Použití | Rezidenční a průmyslové |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ Came ZL57 |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 24 V DC |
Výkonnost
| Rychlost pohybu | 7 metrů za minutu |
|---|---|
| Tažná síla | 1300 N |
| Pracovní cykly | 30 cyklů za hodinu |
| Výkon | 280 W |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP40 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 210 × 420 × 140 mm |
| Hmotnost | 7 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu