Garageportåbner Came VER13DMS
Producent: Came
Producentindeks: 801MV-0020
Indeks: 4203
Portåbner til ledhejse- og vippeporte med et areal på op til 21 m². Med indbygget avanceret styring Came ZL57.
Tekniske specifikationer
| Maksimalt portareal | 21 m² |
|---|---|
| Anvendelse | Privat og industriel |
| Indbygget styring | ✔ Came ZL57 |
| Strømforsyning | 230 V AC |
| Motorforsyning | 24 V DC |
Ydeevne
| Bevægelseshastighed | 7 meter pr. minut |
|---|---|
| Trækkraft | 1300 N |
| Driftscyklusser | 30 cyklusser pr. time |
| Effekt | 280 W |
Dimensioner, vægt
| Beskyttelsesgrad | IP40 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensioner | 210 × 420 × 140 mm |
| Vægt | 7 kg |
Producent / Ansvarlig enhed
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris