Garagedeurautomaat Came VER06DES
Fabrikant: Came
Fabrikantindex: 801MV-0050
Index: 4200
Aandrijving voor kleine sectionale en kantelbare garagedeuren met een oppervlakte tot 9 m². Ontworpen voor residentiële toepassingen. Met ingebouwde besturingseenheid.
Technische specificatie
| Maximale deuroppervlakte | 9 m² |
|---|---|
| Toepassing | Residentieel |
| Ingebouwde besturingseenheid | ✔ |
| Voeding | 230 V AC |
| Motorvoeding | 24 V DC |
Prestaties
| Bewegingssnelheid | 6,5 meter per minuut |
|---|---|
| Trekkracht | 600 N |
| Werkcycli | 10 cycli per uur |
| Vermogen | 90 W |
Afmetingen, gewicht
| Beschermingsgraad | IP20 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Afmetingen | 189 × 367 × 127 mm |
| Gewicht | 4,9 kg |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs