Pohon garážových vrat Came VER06DES
Výrobce: Came
Index výrobce: 801MV-0050
Kód: 4200
Pohon pro malá sekční a výklopná garážová vrata o ploše do 9 m². Určen pro rezidenční použití. S vestavěnou řídicí jednotkou.
Technická specifikace
| Maximální plocha vrat | 9 m² |
|---|---|
| Použití | Rezidenční |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 24 V DC |
Výkonnost
| Rychlost pohybu | 6,5 metru za minutu |
|---|---|
| Tažná síla | 600 N |
| Pracovní cykly | 10 cyklů za hodinu |
| Výkon | 90 W |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP20 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 189 × 367 × 127 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu