Garageportöppnare Came VER06DES
Tillverkare: Came
Tillverkarindex: 801MV-0050
Index: 4200
Garageportsöppnare för små takskjutportar och vipp-portar med en yta på upp till 9 m². Avsedd för hemmabruk. Med inbyggd styrenhet.
Teknisk specifikation
| Maximal portyta | 9 m² |
|---|---|
| Användning | Privatbruk |
| Inbyggd styrcentral | ✔ |
| Strömförsörjning | 230 V AC |
| Motorförsörjning | 24 V DC |
Kapacitet
| Rörelsehastighet | 6,5 meter per minut |
|---|---|
| Dragkraft | 600 N |
| Arbetscykler | 10 cykler per timme |
| Effekt | 90 W |
Mått, vikt
| Skyddsklass | IP20 |
|---|---|
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensioner | 189 × 367 × 127 mm |
| Vikt | 4,9 kg |
Tillverkare / Ansvarig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris