Μηχανισμός γκαραζόπορτας Came VER06DES
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: 801MV-0050
Δείκτης: 4200
Μηχανισμός για μικρές σπαστές και μονοκόμματες γκαραζόπορτες επιφάνειας έως 9 m². Σχεδιασμένος για οικιακές εφαρμογές. Με ενσωματωμένη μονάδα ελέγχου.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστη επιφάνεια πόρτας | 9 m² |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 6,5 μέτρα το λεπτό |
|---|---|
| Δύναμη έλξης | 600 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 10 κύκλοι την ώρα |
| Ισχύς | 90 W |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Διαστάσεις | 189 × 367 × 127 mm |
| Βάρος | 4,9 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή