Garaj kapısı motoru Came VER06DES
Üretici: Came
Üretici kodu: 801MV-0050
Kodu: 4200
9 m²'ye kadar alana sahip küçük seksiyonel ve yukarı açılır garaj kapıları için motor. Evsel uygulamalar için tasarlanmıştır. Dahili kontrol ünitesi ile.
Teknik Bilgiler
| Maksimum kapı alanı | 9 m² |
|---|---|
| Uygulama | Konut tipi |
| Entegre kontrol ünitesi | ✔ |
| Güç kaynağı | 230 V AC |
| Motor güç kaynağı | 24 V DC |
Verimlilik
| Hareket hızı | 6,5 metre/dakika |
|---|---|
| Çekme kuvveti | 600 N |
| Çalışma döngüleri | saatte 10 döngü |
| Güç | 90 W |
Boyutlar, ağırlık
| Koruma sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +55°C |
| Boyutlar | 189 × 367 × 127 mm |
| Ağırlık | 4,9 kg |
Üretici / Sorumlu Taraf
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün