Garasjeportåpner Came VER06DES
Produsent: Came
Produsentindeks: 801MV-0050
Indeks: 4200
Motor for små ledd- og vippeporter til garasje med et areal på opptil 9 m². Beregnet for privat bruk. Med innebygd kontrollpanel.
Teknisk spesifikasjon
| Maksimalt portareal | 9 m² |
|---|---|
| Bruksområde | Boligbruk |
| Innebygd styring | ✔ |
| Strømforsyning | 230 V AC |
| Strømforsyning motor | 24 V DC |
Ytelse
| Bevegelseshastighet | 6,5 meter per minutt |
|---|---|
| Trekkraft | 600 N |
| Driftssykluser | 10 sykluser per time |
| Effekt | 90 W |
Dimensjoner, vekt
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensjoner | 189 × 367 × 127 mm |
| Vekt | 4,9 kg |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris