Fotocel Somfy Master Pro 180
Fabrikant: Somfy
Fabrikantindex: 1841216
Index: 1417
EAN:
8027908506726
Bedrade fotocel met NO-relais, gevoed door 24 V AC/DC. Ontworpen voor opbouwmontage. Maakt horizontale aanpassing van de straal mogelijk in een bereik van 180°.
Technische specificatie
| Aansluitwijze | Bedraad |
|---|---|
| Voeding | 24 V AC/DC |
| Montagewijze | Opbouw |
| Uitgangstype | Relais NO |
| Uitgangsbelasting | 1 A bij 30 V |
| Stroomverbruik | 27 mA |
| Bereik | 30 m |
| Axiale verstelling |
180° horizontaal ±10° verticaal |
| TX-RX-synchronisatie | ✔ |
| Behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad | IP45 |
| Veiligheidsclassificatie | Type D volgens de norm EN 12453 |
| Afmetingen | 45 × 130 × 43 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Leveringsomvang |
1 × Fotocel zender TX 1 × Fotocel ontvanger RX |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs