Fotosel Somfy Master Pro 180
Üretici: Somfy
Üretici kodu: 1841216
Kodu: 1417
EAN:
8027908506726
24 V AC/DC beslemeli, NO röleli kablolu fotosel. Sıva üstü montaj için tasarlanmıştır. Yatayda 180° aralığında ışın ayarı yapılmasına olanak tanır.
Teknik Bilgiler
| Bağlantı yöntemi | Kablolu |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24 V AC/DC |
| Montaj yöntemi | Sıva üstü |
| Çıkış tipi | NO rölesi |
| Çıkış yükü | 30 V'ta 1 A |
| Akım tüketimi | 27 mA |
| Menzil | 30 m |
| Eksenel ayar |
180° yatay ±10° dikey |
| TX-RX senkronizasyonu | ✔ |
| Gövde | Plastik |
| Koruma sınıfı | IP45 |
| Güvenlik sınıflandırması | EN 12453 standardına uygun Tip D |
| Boyutlar | 45 × 130 × 43 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +55°C |
| Teslimat kapsamı |
1 × Verici fotosel TX 1 × Alıcı fotosel RX |
Üretici / Sorumlu Taraf
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün