Fotocelle Somfy Master Pro 180
Produsent: Somfy
Produsentindeks: 1841216
Indeks: 1417
EAN:
8027908506726
Kablet relé-fotocelle NO, drevet med 24 V AC/DC spenning. Beregnet for utenpåliggende montering. Muliggjør horisontal justering av strålen i et område på 180°.
Teknisk spesifikasjon
| Tilkoblingsmåte | Kablet |
|---|---|
| Strømforsyning | 24 V AC/DC |
| Monteringstype | Utenpåliggende |
| Utgangstype | NO-relé |
| Utgangsbelastning | 1 A ved 30 V |
| Strømforbruk | 27 mA |
| Rekkevidde | 30 m |
| Aksial justering |
180° horisontalt ±10° vertikalt |
| TX-RX-synkronisering | ✔ |
| Hus | Plast |
| Beskyttelsesgrad | IP45 |
| Sikkerhetsklassifisering | Type D i henhold til standarden EN 12453 |
| Dimensjoner | 45 × 130 × 43 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Leveringsomfang |
1 × Fotocelle sender TX 1 × Fotocelle mottaker RX |
Produsent / Ansvarlig enhet
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris