Fotocelle Somfy Master Pro 180
Producent: Somfy
Producentindeks: 1841216
Indeks: 1417
EAN:
8027908506726
Trådført relæ-fotocelle NO, forsynet med 24 V AC/DC spænding. Designet til overflademontering. Muliggør horisontal justering af strålen inden for 180°.
Tekniske specifikationer
| Tilslutningsmetode | Kabelført |
|---|---|
| Strømforsyning | 24 V AC/DC |
| Monteringstype | Overflademonteret |
| Udgangstype | Relæ NO |
| Udgangsbelastning | 1 A ved 30 V |
| Strømforbrug | 27 mA |
| Rækkevidde | 30 m |
| Aksial justering |
180° vandret ±10° lodret |
| TX-RX synkronisering | ✔ |
| Hus | Plastik |
| Beskyttelsesgrad | IP45 |
| Sikkerhedsklassificering | Type D i henhold til standarden EN 12453 |
| Dimensioner | 45 × 130 × 43 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Leveringsomfang |
1 × Fotocelle sender TX 1 × Fotocelle modtager RX |
Producent / Ansvarlig enhed
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrig
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrig
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris