Φωτοκύτταρο Somfy Master Pro 180
Κατασκευαστής: Somfy
Δείκτης κατασκευαστή: 1841216
Δείκτης: 1417
EAN:
8027908506726
Ενσύρματο φωτοκύτταρο με ρελέ NO, τροφοδοτούμενο με τάση 24 V AC/DC. Σχεδιασμένο για επίτοιχη τοποθέτηση. Επιτρέπει τη ρύθμιση της δέσμης οριζόντια σε εύρος 180°.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τρόπος σύνδεσης | Ενσύρματο |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 24 V AC/DC |
| Τρόπος τοποθέτησης | Επίτοιχος |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ NO |
| Φορτίο εξόδου | 1 A στα 30 V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 27 mA |
| Εμβέλεια | 30 m |
| Αξονική ρύθμιση |
180° οριζόντια ±10° κάθετα |
| Συγχρονισμός TX-RX | ✔ |
| Περίβλημα | Πλαστικό |
| Βαθμός προστασίας | IP45 |
| Ταξινόμηση ασφαλείας | Τύπος D σύμφωνα με το πρότυπο EN 12453 |
| Διαστάσεις | 45 × 130 × 43 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
1 × Φωτοκύτταρο μετάδοσης TX 1 × Φωτοκύτταρο λήψης RX |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή