Fotocel Somfy
Fabrikant: Somfy
Fabrikantindex: 2400939
Index: 1055
EAN:
3660849009397
Bedrade fotocel ontworpen voor Somfy en Wiśniowski by Somfy aandrijvingen uitgerust met besturingscentrales met een BUS-aansluiting. Product bekend van de Somfy DIY-kits verkrijgbaar in de bouwmarkt.
Technische specificatie
| Aansluitwijze | Bedraad |
|---|---|
| Voeding | Somfy BUS |
| Montagewijze | Opbouw |
| Uitgangstype | Somfy BUS |
| Uitgangsbelasting | - |
| Stroomverbruik | - |
| Bereik | 8 m |
| TX-RX-synchronisatie | ✘ |
| Behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Veiligheidsclassificatie | Type D volgens de norm EN 12453 |
| Afmetingen | 43 × 107 × 26 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +60 °C |
| Leveringsomvang |
1 × Fotocel zender TX 1 × Fotocel ontvanger RX |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs