Fotocelle Somfy
Producent: Somfy
Producentindeks: 2400939
Indeks: 1055
EAN:
3660849009397
Trådført fotocelle beregnet til Somfy og Wiśniowski by Somfy motorer udstyret med styreenheder med BUS-stik. Produktet er kendt fra Somfy DIY-sæt, der er tilgængelige i byggemarkeder.
Tekniske specifikationer
| Tilslutningsmetode | Kabelført |
|---|---|
| Strømforsyning | Somfy BUS |
| Monteringstype | Overflademonteret |
| Udgangstype | Somfy BUS |
| Udgangsbelastning | - |
| Strømforbrug | - |
| Rækkevidde | 8 m |
| TX-RX synkronisering | ✘ |
| Hus | Plastik |
| Beskyttelsesgrad | IP44 |
| Sikkerhedsklassificering | Type D i henhold til standarden EN 12453 |
| Dimensioner | 43 × 107 × 26 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C til +60 °C |
| Leveringsomfang |
1 × Fotocelle sender TX 1 × Fotocelle modtager RX |
Producent / Ansvarlig enhed
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrig
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrig
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris