Fotobunka Somfy
Výrobca: Somfy
Index výrobcu: 2400939
Kód: 1055
EAN:
3660849009397
Drôtová fotobunka určená pre pohony Somfy a Wiśniowski by Somfy vybavené riadiacimi jednotkami s konektorom BUS. Produkt známy zo sád Somfy DIY dostupných v marketoch.
Technická špecifikácia
| Spôsob pripojenia | Káblové |
|---|---|
| Napájanie | Zbernica Somfy BUS |
| Spôsob montáže | Povrchový |
| Typ výstupu | Zbernica Somfy BUS |
| Zaťaženie výstupu | - |
| Odber prúdu | - |
| Dosah | 8 m |
| Synchronizácia TX-RX | ✘ |
| Kryt | Plast |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Klasifikácia bezpečnosti | Typ D podľa normy EN 12453 |
| Rozmery | 43 × 107 × 26 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Rozsah dodávky |
1 × Vysielacia fotobunka TX 1 × Prijímacia fotobunka RX |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu