Φωτοκύτταρο Somfy
Κατασκευαστής: Somfy
Δείκτης κατασκευαστή: 2400939
Δείκτης: 1055
EAN:
3660849009397
Ενσύρματο φωτοκύτταρο σχεδιασμένο για μηχανισμούς Somfy και Wiśniowski by Somfy που διαθέτουν πίνακες ελέγχου με σύνδεση BUS. Προϊόν γνωστό από τα σετ Somfy DIY που διατίθενται σε καταστήματα.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τρόπος σύνδεσης | Ενσύρματο |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Δίαυλος Somfy BUS |
| Τρόπος τοποθέτησης | Επίτοιχος |
| Τύπος εξόδου | Δίαυλος Somfy BUS |
| Φορτίο εξόδου | - |
| Κατανάλωση ρεύματος | - |
| Εμβέλεια | 8 m |
| Συγχρονισμός TX-RX | ✘ |
| Περίβλημα | Πλαστικό |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Ταξινόμηση ασφαλείας | Τύπος D σύμφωνα με το πρότυπο EN 12453 |
| Διαστάσεις | 43 × 107 × 26 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C έως +60 °C |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
1 × Φωτοκύτταρο μετάδοσης TX 1 × Φωτοκύτταρο λήψης RX |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή