Fotosel Somfy
Üretici: Somfy
Üretici kodu: 2400939
Kodu: 1055
EAN:
3660849009397
BUS konnektörlü kontrol ünitelerine sahip Somfy ve Wiśniowski by Somfy motorları için tasarlanmış kablolu fotosel. Yapı marketlerde bulunan Somfy DIY kitlerinden bilinen bir üründür.
Teknik Bilgiler
| Bağlantı yöntemi | Kablolu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Somfy BUS veri yolu |
| Montaj yöntemi | Sıva üstü |
| Çıkış tipi | Somfy BUS veri yolu |
| Çıkış yükü | - |
| Akım tüketimi | - |
| Menzil | 8 m |
| TX-RX senkronizasyonu | ✘ |
| Gövde | Plastik |
| Koruma sınıfı | IP44 |
| Güvenlik sınıflandırması | EN 12453 standardına uygun Tip D |
| Boyutlar | 43 × 107 × 26 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ila +60 °C |
| Teslimat kapsamı |
1 × Verici fotosel TX 1 × Alıcı fotosel RX |
Üretici / Sorumlu Taraf
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün