Fotobuňka Somfy
Výrobce: Somfy
Index výrobce: 2400939
Kód: 1055
EAN:
3660849009397
Drátová fotobuňka určená pro pohony Somfy a Wiśniowski by Somfy vybavené řídicími jednotkami s konektorem BUS. Produkt známý ze sad Somfy DIY dostupných v marketech.
Technická specifikace
| Způsob připojení | Drátové |
|---|---|
| Napájení | Sběrnice Somfy BUS |
| Způsob montáže | Povrchový |
| Typ výstupu | Sběrnice Somfy BUS |
| Zatížení výstupu | - |
| Odběr proudu | - |
| Dosah | 8 m |
| Synchronizace TX-RX | ✘ |
| Kryt | Plast |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Klasifikace bezpečnosti | Typ D v souladu s normou EN 12453 |
| Rozměry | 43 × 107 × 26 mm |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Obsah balení |
1 × vysílací fotobuňka TX 1 × přijímací fotobuňka RX |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francie
Telefonní číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francie
Telefonní číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu