Fotocelle Somfy
Produsent: Somfy
Produsentindeks: 2400939
Indeks: 1055
EAN:
3660849009397
Kablet fotocelle beregnet for Somfy- og Wiśniowski by Somfy-motorer utstyrt med styringssentraler med BUS-tilkobling. Produktet er kjent fra Somfy DIY-sett tilgjengelig i butikker.
Teknisk spesifikasjon
| Tilkoblingsmåte | Kablet |
|---|---|
| Strømforsyning | Somfy BUS |
| Monteringstype | Utenpåliggende |
| Utgangstype | Somfy BUS |
| Utgangsbelastning | - |
| Strømforbruk | - |
| Rekkevidde | 8 m |
| TX-RX-synkronisering | ✘ |
| Hus | Plast |
| Beskyttelsesgrad | IP44 |
| Sikkerhetsklassifisering | Type D i henhold til standarden EN 12453 |
| Dimensjoner | 43 × 107 × 26 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C til +60 °C |
| Leveringsomfang |
1 × Fotocelle sender TX 1 × Fotocelle mottaker RX |
Produsent / Ansvarlig enhet
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris