Fotocell Somfy
Tillverkare: Somfy
Tillverkarindex: 2400939
Index: 1055
EAN:
3660849009397
Trådbunden fotocell avsedd för drivsystem från Somfy samt Wiśniowski by Somfy utrustade med styrcentraler med BUS-anslutning. Produkten är känd från Somfy DIY-kit tillgängliga i byggvaruhus.
Teknisk specifikation
| Anslutningsmetod | Trådbundna |
|---|---|
| Strömförsörjning | Somfy BUS |
| Monteringsmetod | Utanpåliggande |
| Utgångstyp | Somfy BUS |
| Utgångsbelastning | - |
| Strömförbrukning | - |
| Räckvidd | 8 m |
| TX-RX-synkronisering | ✘ |
| Hölje | Plast |
| Skyddsklass | IP44 |
| Säkerhetsklassificering | Typ D enligt standard EN 12453 |
| Dimensioner | 43 × 107 × 26 mm |
| Drifttemperatur | -20 °C till +60 °C |
| Leveransomfattning |
1 × Sändande fotocell TX 1 × Mottagande fotocell RX |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris