Yana kayar kapı motoru Nice ROX ROX600
Üretici: Nice
Üretici kodu: ROX600
Kodu: 3043
600 kg'a kadar olan kapılar için. Dahili Radyo alıcısı içeren klasik kontrol ünitesi ile donatılmıştır. Mekanik limit anahtarları.
Teknik Bilgiler
| Yerleşik kontrol ünitesi | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maksimum kapı kanadı ağırlığı | 600 kg |
| Güç kaynağı | 230 V |
| Güç kaynağı - motor | 230 V |
| İki motorun senkronize çalışması | ✘ |
| Koruma sınıfı | IP44 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ÷ +50 °C |
| Boyutlar | 330 × 303 × 210 mm |
Üretici / Sorumlu Taraf
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
İtalya
Telefon numarası: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
İtalya
Telefon numarası: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
